İnci Akü Supr A 12v 150ah 920cca

1010196

2.240,00 ₺
2.240,00 ₺

Ücretsiz Kargo - 3 gün içinde kargoda

Ürün Tükendi!

İnci Supr A Heavy Duty 150Ah 920CCA Oto Akü

Standart ağır vasıta araçların tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere dizayn edilmiş olan İnci Supr A Heavy Duty akü, uzun ömürlü kullanım avantajı ile dikkat çekiyor. Yüksek marş basma gücünün yanı sıra kullanılan dayanıklı malzemeler sayesinde de kullanıcı dostu olduğunu gösteren İnci Supr A Heavy Duty 150Ah 920CCA Oto Akü, süper kalsiyum alaşımlı plakaları sayesinde yüksek performans sağlıyor. 

İnci Supr A Heavy Duty 150Ah 920CCA Kullanım Avantajları

Hybrid teknolojisi ile dikkat çeken İnci Supr A Heavy Duty 150Ah 920CCA akü, yüksek performansın yanı sıra vibrasyon dayanıklılığı ile de kullanıcılar için ideal bir seçim olduğunu gösteriyor. 35 yıllık tecrübe ve bilgisi ile İnci Akü modelleri arasında sık tercih edilenlerden biri olan İnci Supr A Heavy Duty akü, bakım gerektirmez ve hemen kullanıma hazırdır. 

  • Yüksek marş basma gücü ile ağır vasıta araçlarda istenen maksimum performansı sağlayan İnci Supr A Heavy Duty akü, zorlu hava koşullarına karşı dayanıklıdır. 
  • Kalsiyum alaşımlı plakaları sayesinde kullanım konforu sunan İnci Supr A Heavy Duty 150Ah 920CCA, uzun ömürlü kullanım avantajı sağlıyor. 
  • Özel olarak tasarlanmış kalın plakaları ile korozyona karşı tam koruma sağlayan İnci Supr A Heavy Duty akü, tam kapalı sistem kapak özelliği ile de su kaybını minimuma indiriyor. 

İnci Supr A Heavy Duty 150Ah 920CCA Akü Teknik Özellikleri

  • 12V 150AH (Amper)
  • Ağırlık: 42,6 kg
  • Marş Basma Gücü: 920 CCA
  • Boyutu(mm): Boy 513 x En 223 x Yükseklik 220

İnci Akü Hakkında

1984 yılında kurulmuş olan İnci Akü, kısa sürede sektörde lider marka konumuna gelmiş ve aldığı ödüller ile başarısını kanıtlamıştır. Dünya çapında bilinir bir marka olan İnci Akü, diğer ülkelere yaptığı ihracatlar ile kullanıcıların güvenini kazanmıştır. 

 
İnci Akü Formul A Super Heavy Duty
İnci Akü AR-GE mühendisleri ağır hizmet araç kullanıcılarının artan ihtiyaçlarına uygun yepyeni bir ağır vasıta serisi geliştirdi: Formul A Super Heavy Duty

Super Heavy Duty Nedir?
Super Heavy Duty Serisi akülerde güçlendirilmiş plakalara ek olarak glassmat seperatörler kullanılır. Bu özel seperatörler sayesinde akünün çevrim ömrü ve vibrasyona karşı dayanımı normal akülere göre çok daha yüksektir. Düşük iç dirence sahip Super Heavy Duty aküler en zorlu yol koşullarında ve çok düşük sıcaklıklarda dahi ekstra performans gösterir.

Vibrasyona Karşı Ekstra Dayanım
Özel olarak tasarlanmış daha kalın plakalar ile korozyon etkisine karşı maksimum direnç sağlanır. Pozitif elektrotta gümüş ve kalay alaşımlı kalsiyum, negatif elektrotta kalsiyum kullanılarak, minimum su kaybı yaşanır.

Neden Tam Kapalı Sistem Kapak ?
Akü içerisinde buharlaşan su, buşonlarda ve ikinci kapakta yoğunlaşır. Özel tasarım buşonlar, suyun aküye güvenli bir şekilde dönmesini sağlar. Böylece su kaybı ve sızıntı olmaz.
 
AraçTipi Binek
Boy x En x Yükseklik (mm) 513x223x220
Kapasite aralığı 150-164
Kapasite 150
Marka İnci Akü

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)

Taksit Seçenekleri

Kategoriler