Hakkımızda

CM SOLAR

Hakkımızda

Aydınlatma alanında dünyanın öncü, bilinen, yaşam alanlarına değer katan güvenilir markaları arasında yer alma vizyonuna sahip CM SOLAR, Cem OVACIK tarafından 1990’da Oto elektrik alanına yapılan yatırım ile temelleri atıldı.

Oto elektrik sektöründe toptan, perakende satış ve tedarik hizmeti sunan firma, bu alanda ki faaliyetine devam etmektedir.

Değişen ve yenilenen teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firma, çevre, toplum ve insan için daha fazla değer üretme gayretindedir. Artan rekabet koşulları, yoğun teknolojik gelişmeler ve giderek artan müşteri bilinci neticesinde gerçekleştirmiş olduğu ithalat ile sektörde güven ve kalite alanında öncü tedarikçiler arasında yer almaktadır.

Türkiye’nin oluşan enerji ihtiyacına, güvenilir ve sürdürülebilir katkı sağlamak adına GES yatırımlarıyla faaliyet yelpazesini genişleten firma, 21 ve 22 Elektrik Santrali A.Ş. ile ülke kaynaklarını en verimli ve etkin şekilde kullanarak, 2014 yılından itibaren enerjide dışa bağımlılığın azaltılmasına yardımcı olmaktadır.

Enerji sektöründeki yatırımlarına hız kesmeden devam eden firma;

Kurmuş olduğu enerji ekosistemi ile örnek teşkil edilecek işler gerçekleştirmektedir.

Oto elektrik ve enerji alanında ki yatırımlarına aydınlatma sektörünü de ekleyerek büyüyen firma, Balıkesir'de 4000m² kapalı alanda CM Solar, LOOK, CASA markalarıyla hizmet vermektedir.

Gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda ürün ve değer üretmeye odaklanan firma sürdürülebilir, istikrarlı büyümeye ve insanların yaşamına değer katmaya devam edecektir.